Biz Kimiz


Suzi Dilara YÜCEL

Suzi Dilara YÜCEL

Sanat Yönetmeni

Ege Üniversitesi Konservatuar ve İstanbul Aydın Üniversitesi Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı bölümlerinde okumuştur. Kendi marka çatısı altında kişiye, konuya özel tek bir adet ve sınırlı sayıda mücevher, aksesuar ve obje üzerine tasarladığı eserleri üretmekte, çeşitli firmalar için de serbest olarak mücevher ve koleksiyon tasarım çalışmalarını sürdürmektedir. Hello Kitty çizgi karakterinin Türkiye mücevher tasarımcısıdır. Sanatsal üslubunda; manayı arayış ön plandadır. İçerik ve estetiğin doygun görsellikle sunulabilmesi için teknik çalışmanın titizliğini önemser. Yüksek ifade gücü için zenaate hakim olmanın gereğini benimsemiştir. Fotoğrafa 1980’lerde babasıyla birlikte karanlık odada başlar. 1990’lı yıllardan beri kendi için amatör ruhla sanatsal kaygılı fotoğraf çalışmaları yürütmekte, çeşitli görsel alanlarda art direktörlük yapmaktadır. Titiz çalışma anlayışı, detaycı, çok yönlü kişiliği ve görsel konulardaki sıra üstü yetenekleriyle sanat yönetmeni olarak ekibimizde yer almaktadır.

Ersen Çörekçi

Cengiz Ersen ÇÖREKCİ

Fotoğraf

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Mimari Restorasyon ve Fotoğraf bölümlerinden mezun olmuştur.
1996'da başladığı profesyonel tanıtım fotoğrafçılığına mimari ağırlıklı çalışmalarla devam etmektedir. Saha tecrübesi, minimal fotoğraf anlayışı ve ışık kullanımındaki başarısı ile seçkin çalışmalara imza atmaktadır.

Murat Aksu

Murat AKSU

Fotoğraf & Video

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü'nde yüksek lisans yapmıştır. Yüksek lisans tez konusu olan sualtı fotoğrafı üzerine çalışmalarını halen aktif olarak sürdürmektedir. Fotoğrafçı kimliğinin yanı sıra sıklıkla tekrar eden zor çekim koşullarında ekip organizasyonlarını yürüterek, başarıdan ödün vermeden istenen görselliğe ulaşılması konusunda takım kaptanlığını benimsemiştir. Mimari fotoğraf özellikle ilgilendiği ve uzmanlaşarak çalıştığı alanıdır.


Ercan Armutçu

Ercan ARMUTÇU

Grafik Tasarım

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi Bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde yüksek lisans yapmıştır.
90'lı yıllarda başladığı sanatsal ve profeyonel grafik tasarım çalışmalarını halen sahibi olduğu ajans çatısı altında sürdürmekte, bunun yanında özgün üslubuyla farklı teknikleri kullanarak resim yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda çok yönlü işlevsel çözümleri ve modern tasarımlarıyla ekibimize değer katan üyelerimizden biridir.

Birikim ve deneyimlerimi, benzersiz hizmet anlayışımızla buluşturuyoruz.
Projelerin gereklerine uygun şekilde konumlanarak ekiplerimizi yapılandırıyoruz...